2017 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis

Citrinų limonadas

Kas vasaros dieną gali būti geriau nei gaivus limonadas? (atostogos, šašlykai ir maudynės nesiskaito) Naminis limonadas! Varvinat seilę į kavinių ar restoranų siūlomą nepigų naminį limonadą? Beveik visur, kur ėjom pavalgyti, jeigu meniu būdavo naminio limonado, ir mes būtinai pasiimdavome jo paragauti. Negali nieko sakyti - skanus jis. Taip pradėjau regzti planus pasidaryti limonado namie, nes negali būti sudėtinga. Panaršiau pinterest, šiaip bloguose, ir matau, kad ten tik keli ingredientai. Tai pirmyn bandyti!


0,75 l limonado (3-4 stiklinėms) reikės:

1 citrinos
2-3 didelių šaukštų medaus
0,75 l šalto vandens (aš naudojau 0,5 l paprasto ir  0,25 l silpnai gazuoto "Neptūno" mineralinio)

Citriną gerai nuplauname, išspaudžiame sultis į ąsotį. Jeigu patinka, sudedame su visu minkštimu. Medų dedame į dubenėlį ir pašildome trumpai mikrobangėje arba karšto vandens vonelėje, kad būtų skystas. Supilame į citrinų sultis, pilame truputį vandens ir gerai išmaišome, kad medus ištirptų. Pilame likusį vandenį. Galima įdėti citrinos griežinėlių, bet nepatariu ilgai laikyti, nes nuo žievelės jausis kartumas. 

Skanaus!

P.S. Jeigu mėgstate stipriai gazuotą limonadą, pilkite vien gazuotą mineralinį ar stalo vandenį. Mums dabartinės proporcijos buvo kaip tik.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą