2017 m. liepos 12 d., trečiadienis

Tagliatelle makaronai su vištiena ir pievagrybiais

Aš labai mėgstu makaronų patiekalus, todėl dažnai juos gaminu ir kas kartą bandau naujus receptus. Dažniausiai remiuosi tuo metu turimais produktais, bet kartais receptai būna planuoti iš anksto. Pačią pirmą atostogų dieną leidau sau pasimėgauti ir pasidariau tagliatelle su vištiena. Sakysit, koks čia mėgavimasis, bet dažniausiai pietums darbe tenka valgyti pašildytus makaronus, o šviežiai pagaminti lieka tik vakarienėms ar savaitgaliui. Va ir šventė sau.2 porcijoms reikės:

150 g. tagliatelle makaronų,
100-150 g. vištienos filė,
4 vidutinių pievagrybių,
150-200 g. grietinėlės (10%),
70 g. fermentinio sūrio,
druskos,
pipirų,
šviežių bazilikų.

Užkaičiame vandenį makaronams, į jį beriame žiupsnį druskos. Kol vanduo ruošiasi virti, supjaustome vištienos filė nedideliais gabalėliais. Nuvalome pievagrybius, juos taip pat supjaustome, bet ne smulkiai. Į keptuvę pilame truputį aliejaus, dedame vištieną. Vanduo jau užviręs, todėl dedame ten makaronus ir leidžiame virti - minute mažiau nei nurodyta ant pakuotės. Ant apkepusios vištienos dedame pievagrybius, kai šie apkepa, pilame grietinėlę. Dar pora minučių ir į keptuvę su padažu keliauja tarkuotas fermentinis sūris, druska ir pipirai. Palaukiame kol sūris išsilydys, gerai pamaišome. Makaronus nukošiame (arba išgriebiame specialiu šaukštu), kelis šaukštus vandens,
kuriame virė makarona, galime įpilti į padažą. Suverčiame makaronus, viską gerai permaišome, kad apliptų padažu. Išjungus ugnį galima pabarstyti smulkintu baziliku.

Skanaus!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą